Bilety DZIEWCZYNA Z DZIKIEGO ZACHODU MET HD - Łódź, 23 lutego 19:00

Bilety na DZIEWCZYNA Z DZIKIEGO ZACHODU MET HD

Adres wydarzenia :

Sala Koncertowa Filh. Łódź
Narutowicza 20/22
Łódź

Sobota 23 lutego 19:00
Sprzedaż online kończy się : 23-02-2019 17:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Western jako opera? Czemu nie. „Dziewczyna z Dzikiego Zachodu” doskonale wpisuje się w konwencję znaną z filmów z Johnem Wayne’em czy Clintem Eastwoodem – mamy tu gorączkę złota, pościgi konne, tych złych i tych dobrych, wielką miłość, a akcja rozpoczyna się w saloonie. Puccini skomponował tę operę na specjalne zamówienie Metropolitan Opera w 1910 roku. Mimo podwojenia cen biletów, spektakl premierowy został wyprzedany. Zarówno na widowni, jak i na scenie spotkała się cała śmietanka towarzyska oraz światowej sławy artyści. 

Wykonawcy:
dyrygent: Marco Armiliato
reżyseria: Giancarlo Del Monaco
scenografia i kostiumy: Michael Scott
światło: Gil Wechsler

W rolach głównych:
Eva-Maria Westbroek - Minnie 
Jonas Kaufmann - Dick Johnson (Ramerrez)
Carlo Bosi - Nick
Željko Lučić - Jack Rance
Michael Todd Simpson - Sonora
Matthew Rose - Ashby
Oren Gradus - Jake Wallas

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN