Bilety WALKIRIA MET HD - Łódź, 30 marca 17:00

Bilety na WALKIRIA MET HD

Adres wydarzenia :

Sala Koncertowa Filh. Łódź
Narutowicza 20/22
Łódź

Sobota 30 marca 17:00
Sprzedaż online kończy się : 30-03-2019 15:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Druga część tetralogii Wagnera rozgrywa się całe wieki po „Złocie Renu”, które jest częścią pierwszą. Opowiada o wychowywanym osobno rodzeństwie – Zygmuncie i Zyglindzie, dzieciach ojca bogów Wotana i śmiertelniczki, które przez zrządzenie losu spotykają się oraz zakochują
w sobie. Miłość ta doprowadza do sporu między Wotanem a jego żoną Friką, w który uwikłana zostaje również córka Wotana – walkiria Brunhilda.
 
Dramaty muzyczne Wagnera na deskach teatrów operowych zawsze budzą wielkie emocje. Nie tylko za sprawą epickiej historii czy rozbudowanej warstwy muzycznej, ale także dzięki wspaniałym bohaterom, których odegrać mogą tylko specjalnie szkolący się w tym zakresie śpiewacy. 

Występują:
Dyrygent: Philippe Jordan
Reżyseria: Robert Lepage
Scenografia: Carl Fillion
Kostiumy: François St-Aubin
Światło: Etienne Boucher

W rolach głównych:
Christine Goerke - Brünhilde
Eva-Maria Westbroek - Sieglinde
Stuart Skelton - Siegmund
Jamie Barton - Fricka
Greer Grimsley - Wotan
Günther Groissböck - Hunding

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN