Bilety DIALOGI KARMELITANEK MET HD - Łódź, 11 maja 18:00

Bilety na DIALOGI KARMELITANEK MET HD

Adres wydarzenia :

Sala Koncertowa Filh. Łódź
Narutowicza 20/22
Łódź

Sobota 11 maja 18:00
Sprzedaż online kończy się : 11-05-2019 16:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

„Dialogi karmelitanek” to niemal dokładnie zachowany przez Poulenca dramat Georges’a Bernanosa (opuszczono jedynie niewielkie, mało istotne sceny). W opartej na faktach historii, mówiącej o skazaniu na ścięcie karmelitanek z zakonu w Compiègne podczas Wielkiej Rewolucji Francuskiej (1789), kompozytor dostrzegł niezwykle duży potencjał dla libretta operowego, a także odniesienie do tragedii II wojny światowej. Poprzez dodanie muzyki do tekstu, Poulenc pragnął jeszcze bardziej uwydatnić treść sztuki opowiadającej o terrorze wojny. Całość kompozycji oddaje jednocześnie wszystko to, co najlepsze w muzyce francuskiej – wytworność, liryzm, koloryt, nie tracąc przy tym napięć dramatycznych.

Wykonawcy:
Dyrygent: Yannick Nézet-Séguin
Reżyseria: John Dexter
Scenografia: David Reppa
Kostiumy: Jane Greenwood
Światło: Gil Wechsler

W rolach głównych:
Isabel Leonard - Blanche de la Force
Adrianne Pieczonka - Pani Lidoine (nowa przeorysza)
Erin Morley - Siostra Konstancja 
Karen Cargill - Matka Maria
Karita Mattila - Pani de Croissy (stara przeorysza)
David Portillo - Kawaler de la Force
Dwayne Croft - Markiz de la Force

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN