Bilety Bilet otwarty do Filharmonii Łódzkiej - Łódź, 30 czerwca 2021

Bilety na Bilet otwarty do Filharmonii Łódzkiej

Adres wydarzenia :

Sala Koncertowa Filh. Łódź
Narutowicza 20/22
Łódź

Środa 30 czerwca
Sprzedaż online kończy się : 30-06-2021 00:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Szanowni Słuchacze!
Wspólnie z naszym partnerem technologicznym, serwisem Bilety24, zachęcamy do wsparcia kultury i zakupu limitowanej edycji BILETÓW OTWARTYCH ONLINE. BILET OTWARTY obowiązuje do 30.06.2021 na Koncerty Specjalne i Nadzwyczajne, których organizatorem jest Filharmonia Łódzka. Oferujemy 150 biletów.
Wymiana BILETU OTWARTEGO na bilet docelowy będzie możliwa w kasie Filharmonii Łódzkiej po ponownym uruchomieniu sprzedaży biletów na koncerty i wydarzenia w FŁ.
 
Posiadacze BILETU OTWARTEGO w momencie wymiany w kasie FŁ będą mogli skorzystać z 10% rabatu na zakup dodatkowych biletów dla dwóch osób na Koncerty Symfoniczne, Kameralne i Organowe  (wyłącznie z repertuaru FŁ) do końca sezonu 2020/21, czyli do 30.06.2021 roku. Rabaty te nie łączą się z innymi rabatami.
 
REGULAMIN AKCJI BILET OTWARTY W FILHARMONII ŁÓDZKIEJ

1. „Bilet otwarty” zakupiony na portalu Bilety24 należy wymienić w kasie FŁ na bilet docelowy na wybrane wydarzenie wyłącznie z repertuaru FŁ. Jeden „bilet otwarty” można wymienić na jeden bilet docelowy w miarę dostępności miejsc w Sali koncertowej na wybrane wydarzenie.
2. Nie ma możliwości dopłaty ani wymiany „biletu otwartego” na inny rodzaj biletu. Jeżeli cena docelowego biletu jest niższa niż wartość „biletu otwartego”, ani FŁ, ani Serwis Bilety24 nie zwracają różnicy.
3. Podstawą do realizacji „biletu otwartego” jest okazanie jego numeru lub kodu. Kody zawarte na „bilecie otwartym” są ważne tylko przy pierwszej realizacji/skanowaniu, jakiekolwiek kopiowanie i udostępnianie biletu osobom trzecim spowoduje unieważnienie „biletu otwartego” i może być traktowane jako próba oszustwa. W przypadku, gdy numer lub kod uwidoczniony na „bilecie otwartym” jest nieczytelny lub został uprzednio wykorzystany, dany „bilet otwarty” zostanie uznany za nieważny.
4. Wartość „biletu otwartego” w FŁ wynosi 80 PLN (plus koszt prowizji serwisu Bilety24 - 5 PLN).
5. „Bilet otwarty” obowiązuje tylko na wydarzenia, których organizatorem jest FŁ: wyłącznie Koncerty Specjalne i Nadzwyczajne.
6. Wymiana „biletu otwartego” na bilet docelowy będzie możliwa w kasie FŁ po ponownym uruchomieniu sprzedaży biletów na koncerty i wydarzenia w FŁ.
7. „Bilet otwarty” ma określony termin ważności: do dnia 30.06.2021. Nie można przedłużyć terminu ważności „biletów otwartych”.
8. Posiadacze „biletu otwartego” w momencie wymiany w kasie FŁ będą mogli skorzystać z rabatu 10% na zakup dodatkowych biletów dla pary na Koncerty Symfoniczne, Kameralne i Organowe (wyłącznie z repertuaru FŁ) do końca sezonu 2020/21, czyli do 30.06.2021 roku. Rabaty nie łączą się z innymi rabatami.
9. Posiadanie „biletu otwartego” nie uprawnia do wejścia na wydarzenie i nie gwarantuje uczestnictwa w wydarzeniu bez uprzedniej wymiany na docelowy bilet, dostępny dla danego wydarzenia.
10. „Bilet otwarty” nie podlega dalszej odsprzedaży.
11. W przypadku reklamacji dotyczącej zakupu, jak i wymiany „biletu otwartego”, należy kontaktować się bezpośrednio z FŁ. Do reklamacji należy dołączyć dowód zakupu (potwierdzenie transakcji płatniczej). Kontakt – kasa biletowa: 42 6647979; bilety@filharmonia.lodz.pl
oraz biuro obsługi słuchacza: 42 664 79 99;  anna.gaik@filharmonia.lodz.pl 693 380 085; michalina.kraszkiewicz@filharmonia.lodz.pl 732 749 999
12. Serwis Bilety24 oraz FŁ nie przyjmują zwrotów „biletów otwartych”. 
13. Za niewykorzystany „bilet otwarty” Serwis Bilety24 oraz FŁ nie zwracają pieniędzy. 
14. Regulamin akcji „bilet otwarty” znajduje się na stronie FŁ https://filharmonia.lodz.pl/pl/bilety/bilet-otwarty

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Informujemy, że zgodnie z wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce, Organizator ma prawo udostępnienia Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych uczestników imprezy.

Przypominamy o stosowaniu zasad reżimu sanitarnego.
Do zapłaty: 0,00 PLN